• Arlan van der Velden
    Arlan van der Velden
    Managing Director
Arlan van der Velden
Managing Director

arlan.vandervelden@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 10 25  of  06 – 10 69 26 29

  • Leo Schmahl
    Leo Schmahl
    Productie Coördinator
Leo Schmahl
Productie Coördinator

leo.schmahl@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 19 43

  • Dyron Bijl
    Dyron Bijl
    Accountmanager
Dyron Bijl
Accountmanager

dyron.bijl@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 19 41

  • Miletson de Freitas
    Miletson de Freitas
    Accountmanager
Miletson de Freitas
Accountmanager

miletson.defreitas@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 10 23

  • Marcella van den Berg
    Marcella van den Berg
    Accountmanager
Marcella van den Berg
Accountmanager

marcella.vandenberg@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 19 42

  • Bart de Wilde
    Bart de Wilde
    Accountmanager
Bart de Wilde
Accountmanager

bart.dewilde@crossadvertising.nl
Telefoonnummer: 010 – 742 05 49

  • Deniz Sengul
    Deniz Sengul
    Accountmanager
Deniz Sengul
Accountmanager

deniz.sengul@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 19 40

 

  • Judith Goudzwaard
    Judith Goudzwaard
    Accountmanager
Judith Goudzwaard
Accountmanager

judith.goudzwaard@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 10 21

 

  • Tom Lammertink
    Tom Lammertink
    Accountmanager
Tom Lammertink
Accountmanager
  • Tim Lansbergen
    Tim Lansbergen
    Accountmanager
Tim Lansbergen
Accountmanager

tim.lansbergen@crossadvertising.nl
Telefoonnummer: 010 – 742 10 22

  • Sophie van den Berg
    Sophie van den Berg
    Accountmanager
Sophie van den Berg
Accountmanager
  • Kevin Pols
    Kevin Pols
    Accountmanager
Kevin Pols
Accountmanager
  • Marjolijn Soeparto-Hoorweg
    Marjolijn Soeparto-Hoorweg
    Marketing, Communicatie & Sales Support
Marjolijn Soeparto-Hoorweg
Marketing, Communicatie & Sales Support

marjolijn.hoorweg@crossadvertising.nl
Direct telefoonnummer: 010 – 742 19 46

  • Esther Matitaputtij
    Esther Matitaputtij
    Marketing, Communicatie & Sales Support
Esther Matitaputtij
Marketing, Communicatie & Sales Support

Esther@crossadvertising.com
Direct telefoonnummer: 010 – 742 10 20

  • ACCOUNTMANAGER BINNENDIENST (M/V)
    ACCOUNTMANAGER BINNENDIENST (M/V)
    Ben jij communicatief vaardig en heb je een drive om te scoren?
ACCOUNTMANAGER BINNENDIENST (M/V)
Ben jij communicatief vaardig en heb je een drive om te scoren?
  • STAGIAIR(E) ACCOUNTMANAGEMENT
    STAGIAIR(E) ACCOUNTMANAGEMENT
    Ben jij dé commerciële en administratief onderlegde stagiair die wij zoeken?
STAGIAIR(E) ACCOUNTMANAGEMENT
Ben jij dé commerciële en administratief onderlegde stagiair die wij zoeken?