Samen

 

bereiken

 

we jouw doelgroep

Over ons

 

Cross Media Nederland richt zich op het bereiken van uw doelgroep. Dit doen we op verschillende vlakken. We ondersteunen uitgeverijen en beroepsverenigingen bij het vinden van sponsoren en adverteerders voor vakbladen, websites, online nieuwsbrieven en congressen. Daarnaast adviseren we organisaties bij het kiezen van de juiste media en manieren om producten, diensten en vacatures onder de aandacht te brengen. De productie van vakbladen, inhoudelijke marketing- en salestools kunnen we ook uit handen nemen. Zo combineren we relatiemanagement, marketingadvies en het leveren van maatwerk voor de invulling van marketingcampagnes. Kortom: Samen bereiken we uw doelgroep.

Wie is Cross Media Nederland

 

Met een schat aan ervaring ging Cross Media Nederland in 2008 van start. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een veelzijdige organisatie met ervaren accountmanagers, productiebegeleiders en supportmedewerkers. We zijn ambitieus, resultaatgericht en ambassadeurs van onze opdrachtgevers. Ook voor organisaties die hun marketingbudget zo goed mogelijk willen inzetten zoeken we naar de beste mix. De essentie van ons vak is de juiste organisaties aan de juiste media te koppelen. Optimale inzet van het marketingbudget zorgt immers voor duurzame relaties tussen media en adverteerders. Daar staan en gaan wij voor.

 

Cross Media Nederland is een flexibel en onafhankelijk bedrijf, niet beperkt door verplichtingen vanuit externe aandeelhouders, hoofdkantoren of moedermaatschappijen. Hierdoor zijn we in staat snel en doortastend te handelen en kunnen we de maximale potentie uit onze opdrachten halen.

Het Cross Media team

Arlan van der Velden

 

Managing Director

arlan@crossmedianederland.com

010 – 742 10 25

06 – 10 69 26 29

 

Leo Schmahl

 

Productie Coördinator

leo@crossmedianederland.com

010 – 742 19 43

 

Tim Lansbergen

 

Senior Accountmanager

tim@crossmedianederland.com

010 – 742 10 22

 

Dyron Bijl

 

Salesmanager

dyron@crossmedianederland.com

010 – 742 19 41

 

Miletson de Freitas

 

Salesmanager

miletson@crossmedianederland.com

010 – 742 10 23

 

Marcella van den Berg

 

Marketing & Business Development Manager

marcella@crossmedianederland.com

010 – 742 19 42

 

Bart de Wilde


Senior Accountmanager

bart@crossmedianederland.com

010 – 742 05 49

 

Tom Lammertink

 

Accountmanager

tom@crossmedianederland.com

010 – 760 73 24

 

Kevin Pols


Accountmanager

kevin@crossmedianederland.com

010 – 742 10 24

 

Esther Matitaputtij

 

Sales support coördinator

esther@crossmedianederland.com

010 – 742 19 44

 

Linsey Tulp

 

Sales support coördinator

linsey@crossmedianederland.com

010 – 742 10 20

 

Esmée Rosman


Junior Accountmanager

esmee@crossmedianederland.com

010 – 760 73 22

 

Bouke Drost

 

Accountmanager

bouke@crossmedianederland.com

010 – 760 73 20

 

Anna Falko

 

Accountmanager

anna@crossmedianederland.com

010 – 742 19 40

 

CROSSMEDIA_Anouk_ZW

Anouk Rondberg

 

Accountmanager

anouk@crossmedianederland.com

010 – 742 19 45

 

Wat klanten over ons zeggen

Contact

  • Dit veld is voor validatie doeleinden en moet ongewijzigd blijven.